+90 (216) 394 20 00
Sosyal Medya Hesaplarımız

Lojistik Hizmetleri

09 Nisan 2019
150 kez görüntülendi
Lojistik Hizmetleri

Lojistik sektörü, taşımacılık haricinde ürün ve hizmet teminini her koşulda sağlayabilen bir oluşumu temsil eder. Türkiye’de ve yurtdışında iç veya dış ticaretin en önemli adımları arasında yer alır. Yalnızca nakliye ve taşımacılık ile sınırlı olmayan bu sektör pek çok farklı hizmeti kapsayabilmektedir. Günümüz koşullarında gümrükleme ve antrepo işlemlerinden stok yönetimine kadar sayabileceğimiz geniş bir skalayı buna dahil edebiliriz. Yani Lojistik hizmetler her geçen gün teknoloji ve beklentilerle doğru orantılı olarak gelişimini sürdürmektedir.

Sektörel Lojistik Çözümlerimiz
Kimyasal
Kimyasal Madde Sektörü Lojistik Hizmetleri SKU sayısı çok olan ürünlerinizi Envanter yötimini tamamen sizin yazılımınız ile entegre çalıştırıyoruz. Dolum hizmetleri…
Teknoloji
Teknoloji Sektörü SKU sayısı çok olan ürünlerinizi Envanter yötimini tamamen sizin yazılımınız ile entegre çalıştırıyoruz. Güvenlik hizmetlerinin yüksek olduğu dedike…
Sanal Mağaza
Sanal Mağaza (e-ticaret, tele-satış, tv-satış) Lojistik Çözümleri Yeni nesil ticaret süreçlerine tamamen kendi yazılımımız olan Ayaz Crm ile teknolojik çözümler…
Otomotiv
Otomotiv Sektörü Lojistik Çözümleri Türkiye’nin önde gelen sektörlerinden biri olan Otomotiv sektöründe İş ortaklarımıza profesyonel çözümler sunuyruz. Otomotiv Sektörü Hizmetlerimiz…
Perakende, Gıda, FMCG
Perakende, Gıda, FMCG Sektörü Lojistik Çözümleri Perakende ve hızlı tüketim ürünlerin süreç yönetiminde her zaman raporlanabilir ve şeffaflığı ön planda…
Sağlık ve İlaç
Sağlık ve İlaç Sektörü Lojistik Çözümleri Partner firmalarımıza özel alanlarda Sağlık Bakanlığı tüzük ve önergelerine göre alt yapı hazırlığı yapıyoruz….
Tekstil ve Ayakkabı
Tekstil ve Ayakkabı Lojistik Çözümleri Özel mezanin raf yatırımları ile dedike alanlarda hizmet sunuyoruz. Proje ihtiyaçlarını sezon yoğunluğuna göre sürekli…
Yapı ve Dekorasyon
Yapı ve Dekorasyon Sektörü Lojistik Hizmetleri Ürünlerinizin liman çıkış süreçleri sonrasında müşterilerinize ulaştırmada ki son noktaya kadar sürecini takip ediyoruz….

 

LOJİSTİK HİZMETLERİMİZ

Karayolu Taşımacılığı

Karayolu taşımacılığı temel anlamda tır, kamyon, kamyonet gibi muhtelif araçlarla yurtiçi veya yurtdışı yapılacak sevkiyatların düzenlenmesidir. Bu sevkiyatlar ürününüzün cinsine ve niteliğine bağlı olarak farklı tiplerle gerçekleştirilebilir. Lojistik terimler arasında FTL, Parsiyel, Özel Dağıtım Hizmeti, Milk Run gibi türlerine rastlayabilirsiniz.

Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu taşımacılığı ile deniz aşırı ülkelere veya aynı ülke içerisinde farklı limanlar arasında yapılacak olan sevkiyatlara çözüm üretilmektedir. Böylece hem maddiyat açısından hem de zaman açısından büyük kazançlar sağlanabilir. Çoğunlukla konteyner tipi taşımacılığın temelini oluşturmaktadır.

Havayolu Taşımacılığı

Havayolu taşımacılığı ile uzak noktalar arasındaki sevkiyatlar çok kısa süreçlere indirilebilir. Konsolide taşımacılık için en önemli kozlardan birisidir. Ayrıca havayolu taşımacılığı bir noktada karayolu taşımacılığı ile mutlaka bir arada yürütülerek koordine edilir.

Depolama

Depolama hizmeti en az taşımacılık kadar önemli bir lojistik türüdür. Burada gümrüklü veya gümrüksüz olarak depolama hizmeti alınabilir. Lojistik hizmeti veren firmaların özellikle geniş tesislerle her müşterisine uygun çözümler sunması avantaja dönüşmektedir.

Stok ve Sipariş Yönetimi

Burada depolama için ilgili bir hizmet olarak stok kontrolünden söz edebiliriz. Siparişlerinizin üretim, sevkiyat ve depolama hizmetleri aşamalarında stok takibini yapmak mümkün olur. Aynı zamanda barkod, ambalaj ve etiket gibi hizmetlerde de çözümler sunulmaktadır.

Proje Lojistiği

Çoğunlukla büyük projeler için düzenlenen lojistik planlamaları kapsar. Rüzgar tribünleri gibi enerji yatırımları veya benzeri ağır yüklerin sevkiyat ve uygun depolama hizmetleri bu grup içerisinde yer alır.

Gümrükleme

İthalat veya ihracat yaparken gümrük tarafından istenilen tüm işlemleri lojistik firması üstlenir. Böylece sizin yerinize tüm bürokratik işlemler çözümlenir.

Lojistik hizmeti almak istediğiniz firmanın profesyonel ve köklü bir yapıya sahip olması önemlidir. Bunu taşımacılık anlamında araç filosu ve uygun dorse kullanımı ile özdeşleştirmek mümkündür. Havayolu ve denizyolu taşımacılığı için çözümler üretebilmesi, hem yurtiçi hem de yurtdışı depolama ve gümrükleme işlemlerini yürütmesi önem arz eder. Ayrıca tüm bunların yanında stok takibi ve size özel lojistik çözümler sunabiliyor olması memnuniyet açısından altın anahtar niteliği taşır.

Bize Ulaşın - +90 (216) 394 20 00
Lojistik hizmetlerimizden hemen yararlanmak için size özel butik çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?